Hakkımızda

OMBOZ MÜHENDİSLİK

"Şirketimizin 10. yılını doldurmuş olmasının mutluluğunu ve  gururunu yaşıyoruz. Bu önemli kilometre taşına ulaşmamızda  bize güvenen müşterilerimize ve emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. 10 yılın şirketler için kısa bir zaman dilimi olduğunu ve daha  yolun başında olduğumuzun farkında olarak gelişen dünyada  merak ve özveri ile işlerimize devam ediyoruz."

MART 2024

"2014 yılında çıkmış olduğumuz yolda temel ilkelerimiz olan dürüstlük, güvenirlilik ilkelerimizden vazgeçmeyerek ve ekibimizi büyüterek emin adımlarla yürüyoruz. Teknolojinin geliştiği ve gelişeceği sektörümüzde gelişmelere ayak uydurmak için her daim çalışıyoruz."

OCAK 2022

“Türkiye’nin sanayi beşiği olan Kocaeli bölgesinde mühendislik çalışmalarımıza başladık. Bölgemizin sanayi çeşitliliğinden kaynaklı üstlendiğimiz pek çok farklı işi layıkıyla bitirerek yolumuza devam eden genç bir ekibiz . İşlerimizde teknolojinin önünde olan tek şey dürüstlüğümüzdür. Havalandırma işini uzmanlık alanı olarak seçmemizdeki sebep bölgedeki ihtiyaçtır. Teknik olarak eksikliği gidermek ve yeni teknolojilere ayak uydurmak ise ana hedefimizdir.” 

MAYIS 2014

Ekibimiz

Images

ÖMER BOZKURT

  • MAKİNA MÜHENDİSİ
Images

OĞULCAN ALPER

  • SAHA ŞEFİ
Images

BATUHAN EMEK

  • OTOMASYON
Images

GÜLŞAH TOPRAK POYRAZ

  • MİMAR

Uzmanlık Alanları

Endüstriyel Mühendislik

100%

Projelendirme

70%

Mekanik Tesisat

96%

Proje Yönetimi Danışmanlığı

80%
Images

İletişim Formu